قوانین و مقررات

قوانین عمومی

تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه داروخانه دکتر امیرآبادی, حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و https://chiefessays.net/ مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت داروخانه دکتر امیرآبادی دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

قوانین ارائه محصولات و خدمات

۱ – تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه دکتر امیرآبادی دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
۲ – وب سایت داروخانه دکتر امیرآبادی از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
۳ – تمام محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه دکتر امیرآبادی اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . داروخانه دکتر امیرآبادی تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
۴ – تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت داروخانه دکتر امیرآبادی به روزسانی می شود .

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱ – داروخانه دکتر امیرآبادی موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
۲ – پس از ثبت خرید کارشناسان فروش داروخانه دکتر امیرآبادی جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
۳ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و داروخانه دکتر امیرآبادی هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
۴ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
۵ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .